Facebook icon

 

 • Address


  Meie kontor Tallinnas on kolinud.


  Meie uus aadress on Helgi tee 2 / 308, PEETRI, HARJU MAAKOND.

 • E-profiil vedel


  Vedelvärvimise ruumid.


  Ehitame ruumid "võtmed kätte" lahendusena.

 • Moldow Filter


  Kaasaegsed tööstuslikud aspiratsiooni filtrid

 • Baltrestro viimistlusruum


  Tööstuslikud ventilatsiooni agregaadid

 • Niisutussüsteemid


  Tööstuslikud niisutussüsteemid

 • Viimistlustöökohad


  Värvikambrid, -pumbad, -töölauad

 • Kuivatusruumid


  Tööstuslikud kuivatusruumid

 • Haaveldusautomaadid


  Tööstuslikud haaveldusautomaadid


"BBTechnics on spetsialist tehniliste lahenduste müügil ja hooldamisel 
Me oleme teie jaoks olemas!“

BBTechnics Baltic OÜ on tugev ettevõte, kes pakub tööstusele erinevaid viimistluse-, plastiku-, liimimise-, niisutuse- ja paljude teiste valdkondade tootmislahendusi. Me oleme oma tootevalikusse selekteerinud tooted industriaalmaailma parimatelt tegijatelt ning oleme uhked, et oleme parimate brändide nagu Leister, Widos, Graco, Airblast, Wiltec, Gram, CIC, Unifog, Hjort, Aabo jpt ametlikud esidnajad.

Kuna oleme nende brändide ekslusiivsed esindajad ja maaletoojad eestis, siis saame oma klientidele pakkuda esmaklassisliselt kvaliteetset toodet ning sellega kaasnevad head teenindust. Meie klient tunneb end turvaliselt.


 

Logistika

Logistika

Me oleme uhked, et suudame oma klientidele pakkuda paindlike tingimusi mitte ainult kaupade maksmise osas vaid ka kauba tarnimisel. Me saadame kõik tellimused laokaupade osas välja iga päeva õhtul ning järgmisel päeval on kaubad juba kliendi käes

.

Meie klientide usaldus ning turvalisus on meie prioriteedid ning seetõttu võtame alati vastutuse toodete osas, mida me tarnime. Meie missioon on hoida oma kliendid õnnelikena ning rahulolevad.

Tooted ja teadmised

Tooted ja teadmised

Meie tootevalik on saanud oma näo läbi meie klientide vajaduse. Me ei vaja oma toodete müümiseks suurt "müügijuttu", sest kõrgkvaliteetne toode rääägib enda eest.
Et meie toodetest paremat ettekujutust saada, teeme me hea meelega klientide juures demonstratsioone ning korraldame kliendi päevasid, kus kõik soovijad saavad tooteid testida ning kõhu täis. Samuti oleme igal aastal väljas erinevatel messidel.

Meie soov on hoolitseda müüdud toote eest kogu toote kestvuse jooksul ning pakkuda Teile esmaklassislst hoolduse, rendi ja koolituse teenust.

Meie kliendid

Meie kliendid

Me ei tee mingeid kompromisse kui tegemist on meie klientide heaoluga, sest see on meie edu alus. Me teeme oma klientidega tihedat koostööd ning soovime aidata neil täita oma eesmärke koos meiega. Soovime kasutada oma konkurentsieelist ning pakkuda oma klientidele parimat, sest nad on seda väärt!

Meie kliendibaas hõlmab Eestit, kui ka Soomet ja meie kliendid hindavad kvaliteeti koos hea klienditeenindusega, mida me pakume nii täna, kui ka tulevikus. Me austame väga oma klientide eesmärke ning läbime erinevaid koolitusi, et neid võimalikult prefektselt täita.
Meie jaoks on ülioluline klientide usaldus ning me ei tee oma teenuses järelandmisi!

BBTechnics Baltic

We are distributors for
Leister
Weldy
Home Icon 2
Home Icon 4
Home Icon 5
Home Icon 6
Hjort
Aabo Logo
Dynatec
Wiltec
Cic Logo